KAARLAID.COM
TEENUSED

Kui otsid usaldusväärset erivedude – ülegabariidiliste, raskeveoste, tehniliselt keerukate veoste – korraldajat, oled leidnud õige aadressi! Oleme multimodaalsete eriveoste ja heavy-lift transpordilahenduste insener ja veokorraldaja, teie logistikapartner ja projekti teostaja. Tegeleme nii üksikute vedude kui ka ajamahukate ja keeruliste projektidega. Erivedu on hästi orkestreeritud ahel erinevatest toimingutest. Eriveostega kaasnev lisatöö võib olla kordades ajamahukam kui teostus ise. Laadimisskeemid, tehnika valik, marsruut, laadimine, veoload jms peab moodustama terviku. Kogemused võimaldavad meil valida õiged meetodid ja teostada vajalikud protseduurid, et teie riskid saaksid maandatud, koormad jõuaksid kohale ja leping oleks õigeaegselt täidetud. Helistage, saatke e-kiri või tulge meie juurde erivedude-alasele konsultatsioonile

Mis transporti mul üleüldse vaja läheb?

Aeganõudev protseduur erinevate teeomanike nõusoleku saamisel erivedudeks on meie igapäevatöö ja riikide maanteeametid kiirvalimisklahvide all.

Kui toodangut on rohkem kui õue mahub.


15-aastane infopagas võimaldab meil valida potentsiaalsed töötavad marsruudid.

Korrektne kaubadokumentide vormistamine ja haldamine hoiab paberimajanduse korras ja toimimas.

Saateauto säästab elusid.

MEIE ERIALAD

Ilma pisinüansse teadmata võib suur pilt jääda nägemata ning lahendused leidmata. Läheneme oma projektidele ja klientidele nii teenusepõhistelt kui ka vertikaalturgude meetodil. Vertikaalturg – kogum sarnaste toodete ja teenuste või nõudmistega klientidest, kus logistilised nõudmised ning vajalik teadmistepagas ja sõnavara on segmenditi erinev. See tasa ja targu, ajapikku kogunev info ja teadmistepagas võimaldab meil leida innovaatilisi ja säästlikke lahendusi pidevalt muutuvas maailmas ning hoida korras enda teadmised ja teave. Eelteadmised mingi valdkonna põhilistest logistilistest transpordinõuetest muudavad lahenduste leidmise ja läbirääkimiste ja nõudmiste väljaselgitamise protsessi sujuvaks. Jääb ära pikk selgitustöö ning lahenduste väljatöötamise juurde on võimalik asuda koheselt.