KAARLAID.COM
KAARLAID.BY

Visioon, filosoofia ja väärtused

Inimesed on meie suurim vara. Tehnika on oluline. Arvutisüsteemid on olulised ja projektijuhtimisvõtted on olulised. Inimesed on need, kes kogu selle süsteemi liikuma panevad. Me väärtustame oma inimeste tervist ja turvalisust ning oma inimesteks peame me kõiki, kellega meil on kokkupuude – töölised, allhankijad, kliendid.
Töökeskkond on see, mille me endale ise loome ja milles veedame suure osa oma ajast. Transpordiga tegeleva ettevõttena teadvustame, et meie töökeskkond asub alates meie kontorist kuni kliendi objektini ja vahele jäävate teedeni. Meie töökeskkond on igapäevane liiklus. Meie töökoda. Kontor. Kliendi objekt. Autojuhi kabiin. Projektijuhi ööbimiskoht. Inseneri tool. Meie kui ettevõtte kohus on tagada turvalisus kõigis neis paikades.
Innovatsioon on lõputu protsess – olgu selleks mõne uue laadimislahenduse või projektijuhtimisvõtte väljatöötamine. Teame, et kui meie ei leia neid lahendusi, mis olemasolevad kasutuks või iganenuks muudavad, siis leiab selle keegi teine.

Kvaliteet ja tööohutus

Meie töös tähendab kvaliteet teha asju õigesti ka siis, kui keegi ei ole nägemas. Korrektne ja hooldatud veotehnika, pädevad töölised, dokumendihaldus, vormistus, kindlustus, tehnilised lahendused ja joonised, load, kooskõlastused jpm – need kõik peavad saama ühiseks pingutuseks, täitmaks ühte eesmärki – toota jätkusuutlikke eriveolahendusi. Selliseid, mille peale klient saab loota täna, homme ja kümne aasta pärast.
Kvaliteet peitub justnimelt selles usalduses, et kui teie ei näe, siis meie toimetame ikka õigesti. Et te võiksite olla kindel, et pakutud lahendused ja võimalused on töötavad ka tulevikus. Et te saaksite sõlmida lepinguid ja tarnida oma tooteid ja teenuseid oma klientidele, mõtlemata sellele, kas teie partnerid teid äkki alt ei vea.
Meie ei vea teid alt. Meie veame teie koormaid, sest see on ainus viis kuidas meie saame olla elus täna, homme ja järgmisel aastal. Me oleme orienteeritud pikaajalistele kliendisuhetele ja me soovime mõelda oma klientidest kui partneritest, kus kahepoolne koostöö tekitab 1+1=3 sümbioosi.


MEESKOND

Kelli Lampe

Kelli2
Sekretär-juhiabi

E-mail: kaarlaid@kaarlaid.ee
Phone: +372 6000 200

Kuido Liivoja

Kuido-2
Projektijuht - Baltikum

E-mail: kuido@kaarlaid.ee
Phone: +372 6000 202
Mobile: +372 56 237 257

Triin Helmar

Triin-2
Projektijuhi assistent - Baltikum

E-mail: triin@kaarlaid.ee
Phone: +372 6000 206
Mobile: +372 56 940 877

Anno Teino

Anno-1
Projektijuht - Skandinaavia

E-mail: anno@kaarlaid.ee
Phone: +372 6000 204
Mobile: +372 56 262 155

Marii Kivinurm

Assistant

E-mail: marii@kaarlaid.ee
Mobile: +372 5199 1389

Himre Beljäev

Himre
Projektijuht - raskeveod

E-mail: himre@kaarlaid.ee
Phone: +372 6000 201
Mobile: +372 56 833 809

Urmas Vare

urmas-2
Projektijuht - Euroopa

E-mail: urmas@kaarlaid.ee
Phone: +372 6000 208
Mobile: +372 56 637 437

Eduard Virkunen

Projektijuht -CIS

E-mail: eduard@kaarlaid.ee
Phone: +372 6000 207
Mobile: +372 504 88 88

Erik Silas

Insener

E-mail: kaarlaid@kaarlaid.ee

Erle Himuškin

Erle
Raamatupidaja

E-mail: erle@kaarlaid.ee
Phone: +372 6000 205

Mike Both

Software guy

E-mail: mike@kaarlaid.ee

Vahur Krautman

Vahur-2
COO

E-mail: vahur@kaarlaid.ee
Mobile: +372 56 259 258

Andres Lampe

Andres
Tegevjuht

E-mail: andres@kaarlaid.ee
Phone: +372 6000 207
Mobile: +372 55 44 592

Kamo Azojan

kamo-1
Hooldusjuht

E-mail: kamo@kaarlaid.ee
Phone: +372 6000 142
Mobile: +372 56 957 018

Urmas Sirak

Kaarlaid terminal administrator

E-mail: urmas.sirak@kaarlaid.ee
Phone: +372 5770 4417